Máte radi hry od výrobu Pragmatic Play? Ak áno, tak potom máme pre vás dobrú správu. K desiatim doterajším automatom v našej ponuky pridávame ďalšiu novú päticu slotov. Najnovšie si tak u nás môžete zahrať automaty Sugar Rush, Mustang Gold, Joker’s Jewels, Bufallo King Megaways a Book of the Fallen. Samozrejme, v najbližších riadkoch si na tieto hry aj bližšie posvietime.

Roztočte automat plný sladkostí

Prvou novinkou je automat s názvom Sugar Rush, ktorý keď si zapnete, dostanete zrejme chuť na sladké. Na hracej ploche v rozmere 7 valcov a 7 riadkov sa to len tak hemží sladkými cukríkmi. Výhru v tomto automate zaznamenáte, ak si vytočíte zhluk aspoň 5 rovnakých symbolov. V hre Sugar Rush je zakomponovaných hneď niekoľko špeciálnych funkcií. Prvým špeciálom je takzvaný lavínový efekt, ktorý sa prejaví vždy, keď vytvoríte výherný zhluk. Symboly, ktoré ho vytvorili z plochy zmiznú a sú nahradené novými z vyšších poschodí. Okrem toho tu natrafíte aj na multiplikátory výhier a taktiež si môžete vybojovať free spiny, ak sa vám podarí vytočiť aspoň tri Scatter symboly.

Zažite dobrodružstvo s mustangmi

Druhá Pragmatic novinka je úplne z iného súdka. Volá sa Mustang Gold a vďaka tomuto slotu sa ocitnete v Severnej Amerike obklopený divokými mustangmi. Hracia plocha má 5 valcov 3 riadky a vyhrať sa tu dá na 25 výherných líniách. Bežnými symbolmi sú kartové znaky, kovbojka, kovboj a dva divoké kone. V hre je zakomponovaných aj viacero špeciálnych symbolov. Prvým je Wild symbol, ktorý ako žolík nahrádza všetky bežné symboly. Druhým špeciálom je Scatter, vďaka ktorému si môžete vybojovať free spiny. Okrem toho je v automate Mustang Gold aj bonusová hra, vďaka ktorej si môžete vybojovať jednu zo štyroch jackpotových výhier. Idete si vyskúšať tento zaujímavý automat?

Hrací automat Mustang Gold

Hrací automat Mustang Gold

Aké výhry vám prinesie novinka Joker´s Jewels?

Ako tretiu novinku si predstavíme automat Joker´s Jewels. Ako už z názvu vyplýva, hlavným protagonistom tohto slotu bude obľúbený Joker alebo žolík. Hra Joker´s Jewels pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať sa tu dá na piatich výherných líniách. V hre sa nachádza 7 bežných symbolov a jeden bonusový. Od bonusového symbolu však neočakávajte free spiny. Ak si ho vytočíte aspoň na troch valcoch, obdržíte okamžitú výhru podľa tabuľky výhier. Kto obľubuje jednoduché valcové hry, automat Joker´s Jewels si veľmi rýchlo obľúbi.

Čo ponúka automat Buffalo King Megaways?

Od jednoduchého automatu Joker´s Jewels sa presunieme k štvrtej novinke Buffalo King Megaways, ktorá je veľmi zaujímavá s viacerými špeciálnymi funkciami. Keď si tento slot zapnete, ocitnete sa v prérii, kde sa to bude len tak hemžiť samými byvolmi. Plocha automatu pozostáva zo 6 valcov a nepravidelným počtom riadkov. Výhru tu zaznamenáte, ak vytočíte rovnaké symboly vedľa seba, pričom maximálny počet možných spôsobov výhry je tu 200 704. Na ploche si budete môcť vytočiť desiatku bežných symbolov, pričom polovicu predstavujú kartové znaky a druhú polovicu symboly s podobizňou zvierat z prostredia prérií. Špeciálnych funkcií tu nájdete taktiež viac ako dosť. Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol, ktorý nahrádza všetky bežné symboly. Druhým špeciálom tejto hry je funkcia prepadávania symbolov, ktorá je u hráčov veľmi obľúbená a funguje úplne rovnako ako pri prvej spomínanej novej hre Sugar Rush. V automate Buffalo King Megaways si môžete vybojovať aj bonusovú hru s pretočeniami zadarmo, a to vtedy, ak si vytočíte symbol BONUS na aspoň štyroch valcoch.

Hrací automat Buffalo King Megaways

Hrací automat Buffalo King Megaways

Vyskúšajte si aj novinku s tematikou Egypta

Poslednou piatou novou hrou je hra Book of The Fallen. Témou tejto hry je kniha a prostredie starovekého Egypta. Hra pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať je tu možné na 10 fixných výherných líniách. Na valcoch sa budete stretávať s 9 bežnými symbolmi a jedným špeciálom. Bežnými symbolmi sú kartové znaky a symboly s egyptskou tematikou. Jediným špeciálom tejto hry je symbol knihy, ktorá vystupuje ako Wild symbol a taktiež aj ako Scatter symbol. Ako divoký Wild symbol nahrádza všetky bežné symboly. Keď sa vám tento symbol podarí vytočiť na aspoň troch valcoch, bude kniha plniť funkciu Scatter symbolu a odmení vás 10 pretočeniami zadarmo. Pred bonusovou hrou si hráč bude môcť vybrať jeden zo symbolov, ktorý sa stane špeciálnym symbolom, pričom tento symbolov vo free spinoch bude expandovať na celý valec.

Veríme, že vás prírastok nových Pragmatic hier potešil. Všetky z týchto slotov sú niečím špeciálne a odporúčame vám si ich vyskúšať. Želáme príjemnú zábavu a veľa šťastia!