Je tu máj a v úvod tohto mesiaca sme sa rozhodli v našom kasíne DoubleStar privítať vo veľkom štýle. Navyše 1. máj je na Slovensku sviatok, a preto veríme, že tento sviatočný deň s nami patrične oslávite. Pri príležitosti tohto špeciálneho dňa sme si pre každého hráča na dnes pripravili až dva bonusy. Aké? To vám už radi prezradíme v ďalších riadkoch tohto článku.

Ako získať 10 prvomájových free spinov?

Ako prvý bonus vám na 1. mája ponúkame možnosť získať 10 free spinov. Pýtate sa ako na to? Je to veľmi jednoduché. Týchto 10 voľných zatočení získate, keď počas dnešného sviatku 1. mája 2024 uskutočníte stávky v akýchkoľvek automatových hrách v hodnote aspoň 10 €. Keď túto jedinú podmienku splníte, na konto vám pripíšeme 10 free spinov, ktoré budete môcť využiť v automate 8 Flowers. Každé bonusové zatočenie bude v hodnote 0,10 €/spin a využiť ich budete môcť do 48 hodín od pripísania na hráčsky účet.

Pýtate sa prečo sme pre free spiny vybrali slot 8 Flowers? Je to preto, že ide o zaujímavý kvetinový Synot automat s hracou plochou 3×3, ktorému dominuje mohutná japonská okrasná čerešňa sakura. A čerešňa je neodškriepiteľným symbolom pre prvým máj! Veríme, že sa vám táto hra bude páčiť.

CHCEM 10 FREE SPINOV

Zabojujte o bonus 10 €

Druhou časťou prvomájových bonusov je možnosť získania bonusu 10 €. Tento hotovostný bonus si vybojujete, akonáhle uskutočníte počas 1. mája 2024 zatočenia v hracích automatoch v hodnote aspoň 1 000 €. Keď tento požadovaný obrat splníte, bonus vám cinkne na vaše hráčske konto.

Osláviť 1. máj bez bonusov sme si v našom kasíne DoubleStar nevedeli predstaviť. Veríme, že vás dvojica bonusov poteší a zabojujete dokopy o 10 free spinov a 10 €. Na záver nám len dovoľte vám zaželať príjemné prežitie sviatočného dňa a samozrejme vám prajeme aj príjemnú zábavu a veľa šťastia pri hraní.