Radi sa bavíte roztáčaním valcov Synot hracích automatov? Ak áno, určite vás poteší správa, že sme našu ponuku opäť raz rozšírili tentokrát o päticu online automatov od obľúbeného výrobcu Synot Games. Od 10. apríla si tak u nás môžete zahrať sloty Respin Joker 243, Masters of Eclipse, Skull onanza, Joker 5 a Easter fortune, ktoré vám v krátkosti predstavíme aj v tomto článku.

Vyskúšajte pokračovanie Respin Jokeru

Hrací automat Respin Joker zrejme nemusíme nejako extra predstavovať. Ide o veľmi obľúbený Synot automat, ktorý má hneď niekoľko verzií. Jednou z nich je aj hra Respin Joker 243, ktorá najnovšie zavítala do ponuky nášho DoubleStar kasína. Ako sa pri predchádzajúcich edíciách ide o ovocný slot pozostávajúci z 5 valcov, 3 riadkov, pričom táto hra má až 243 možností výhry. V automate je zakomponovaný jediným špeciálny symbol, ktorými je Joker, ktorý je Wild symbolom. Ako žolík nahrádza všetky ostatné symboly a výherné kombinácie, ktorých súčasťou je divoký symbol, zostávajú na mieste a hráč automaticky získava respin.

Zahrajte si novinku z pekelného prostredia

Novinkou číslo dva je automat Masters of Eclipse, ktorého témou je súboj dobra verzus zla. Automat disponuje 5 valcami 4 riadkami a vyhrať sa tu dá na 40 výherných líniách. Na valcoch sa budete stretávať s deviatimi bežnými symbolmi, ktoré znázorňujú kartové znaky a symboly zo sveta dobra a zla. Tvorcovia zo Synotu nezabudli ani do tohto slotu zaradiť špeciálne symboly, ktorými sú už tradične Divoký Wild symbol a Scatter symbol. Divoký symbol si môžete vytočiť kedykoľvek pod ktorýmkoľvek valcom, pričom po každom zatočení sa bude posúvať po valci o jedno miesto nahor. Primárnou funkciou tohto symbolu je nahradzovanie všetkých symbolov okrem Scatter symbolu.

Scatter symbol sa zobrazuje len na prvom, treťom a piatom valci a keď si ho vytočíte na všetkých týchto valcoch, obdržíte bonusovú hru s 10 free spinmi. V hre je ešte jedna špeciálna funkcia s názvom Eclipse. Táto funkcia sa aktivuje, keď Wild symbol padne na symbol s označením „MOE.“ Následne sa divoký symbol rozšíri na všetky susedné pozície na obrazovke a vytvorí až 9 dodatočných divokých symbolov. Idete dať šancu tejto zaujímavej novinke?

Hrací automat Masters of Eclipse

Hrací automat Masters of Eclipse

Ako hrať automat Skull Bonanza?

Ďalšou novou hrou je slot Skull Bonanza z mexického prostredia. Disponuje parádnym vizuálom a zaujímavým bonusovými prvkami. Ale pekne po poriadku. Hracia plocha tohto slotu má 5 valcov, 3 riadky a výhru tu zaznamenáte, akonáhle vytočíte výhernú kombináciu na niektorej z deviatich výherných línií. V hre si budete môcť vytočiť 10 bežných symbolov a 2 špeciálne symboly. Prvým špeciálom je Wild symbol, ktorý znázorňuje lebka a nahrádza všetky bežné symboly. Druhým špeciálom je Scatter symbol, ktorý vám dokáže priniesť free spiny, keď si ho dokážete vytočiť na aspoň troch valcoch. V bonusovej hre všetky symboly lebky udeľujú voľné zatočenia navyše alebo sú násobiteľmi výhier.

Hrací automat Skull Bonanza

Hrací automat Skull Bonanza

Roztočte ovocnú klasiku Joker 5

Medzi Synot novinkami ani tentokrát nechýba automat na tradičnú ovocnú nôtu. Ide o slot s názvom Joker 5, ktorý má 3 valce, 3 riadky a vyhrať je tu možné na 5 výherných líniách. Bežnými symbolmi hry sú čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná, melóny, hrušky, jahody a modré a červené sedmičky. Hoci ide o jednoduchý slot, ani v tomto prípade tu nechýbajú špeciálne symboly Wild a Scatter. Divokým Wild symbolom je Joker, ktorý nahrádza všetky symboly s výnimkou symbolu Scatter. Scatter symbolom sú zlaté hviezdy, ktoré ak vám zastanú na troch valcoch, obdržíte bonusovú hru s 10 pretočeniami zadarmo. Ak máte radi jednoduché ovocné sloty, určite si novinku Joker 5 neváhajte vyskúšať.

Zažite Veľkú noc počas celého roka

Poslednou piatou novou hrou je automat Easter Fortune, ktorého motívom je Veľká noc. Ide o veselý a dizajnovo fantasticky spracovaný slot s 5 valcami, 3 riadkami a 15 výhernými líniami. Na valcoch sa budete stretávať so sedmičkou bežných symbolov, ktorými sú kartové znaky a symboly kuriatka, zajačika, ovečky a sliepočky. V automate Easter Fortune sa nachádzajú až tri špeciálne symboly.

Prvým je Wild symbol, ktorý ako žolík supluje všetky bežné symboly a ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie, výhru navyše zdvojnásobí. Druhým špeciálom je Scatter symbol, ktorý sa zobrazuje na prvých troch valcoch a keď si ho dokážete vytočiť na týchto všetkých valcoch naraz, získate 10 free spinov. Tretím špeciálom je Bonus symbol, ktorý je možné vytočiť si na treťom, štvrtom a piatom valci. Keď si ho vytočíte na všetkých týchto troch valcoch, získate bonusovú hru, v ktorej budete hrať o 10 až 300-násobok vašej stávky. Vďaka novinke Easter Fortune si tak môžete užiť Veľkú noc doslova každý deň!

HRAJ SYNOT NOVINKY