Týždeň uplynul ako voda a v dnešný pondelok tu máme pre vás druhé pokračovanie predstavenie nových promo akcií v našom DoubleStar kasíne. Minulý týždeň sme vám v tomto našom článku predstavili polovicu noviniek. No a dnes sa bližšie pozrieme na tú druhú časť. Na čo sa môžete tešiť tentokrát?

Staré známe akcie, ale aj nové hry

Každý druhý týždeň odštartujeme v pondelok tradične s akciou Hviezdna postupka. Utorok zas bude patriť populárnej akcii 50 za 50, vďaka ktorej si budete môcť v tento deň pripísať bonus 50 free spinov po splnení obratu v hodnote aspoň 50 €. Stredy a štvrtky budú patriť ďalším známym akciám ako sú napríklad Hviezdne hodinovky. Na pravidelnej báze vám budeme v týchto dňoch predstavovať nové hry so špeciálnymi akciami k ich uvítaniu.

2 bonusy s Víkendovou štartovačkou

V priebehu piatkov sa každý druhý týždeň budete môcť zapojiť do akcie Víkendová štartovačka. Táto akcia ponúka možností na zisk až dvojice bonusov. Prvý bonus, ktorý si môžete pripísať, je 10 free spinov. Tieto voľné otočky vám pripíšeme na hráčske konto, ak v priebehu piatku kedy sa bude konať takto akcia, uskutočníte stávky v akýchkoľvek automatoch v hodnote aspoň 10 €. Keď túto podmienku splníte, budete si môcť užiť 10 free spinov v hre 81 Simply Ways. Druhým bonusom akcie Víkendová štartovačka je hotovostný bonus 10 €, ktorý získa každý hráč, ktorý počas piatka pretočí v ľubovoľných slotoch aspoň 1 000 €.

Hrajte ďalšie Večerné turnaje

Ani počas tohto týždňa nesmú chýbať v našej ponuke hneď viaceré kasínové turnaje. Od pondelka do stredy budú vždy v čase od 20:00 hod. do 23:59 hod. prebiehať Večerné turnaje zamerané na určitú tému. V pondelok bude prebiehať turnaj v TOP najhranejších automatoch, v utorok sa môžete tešiť na turnaj v ovocných slotoch, no a streda bude patriť turnaju v Joker hrách. Vo všetkých týchto turnajoch sa bude hrať o 2 222 free spinov, ktoré si prerozdelí vždy 10 hráčov, ktorí získajú najviac bodov.

Samozrejme, ani počas víkendu každého druhého týždňa sa to u nás nezaobíde bez obľúbenej dvojice Víkendových turnajov, v ktorých budete môcť súťažiť o odmeny z dotácií 1 500 € a 3 000 free spinov.

Tak čo poviete, ako sa vám pozdávajú naše nové akcie? Veríme, že každý si bude mať z čoho vyberať, keďže v hre je hneď viacero zaujímavých bonusov. Aby ste nezmeškali žiadnu z akcií, odporúčame vám sledovať našu sekciu PROMOAKCIE, kde nájdete vždy všetky aktuálne informácie. Želáme vám príjemnú zábavu a veľa šťastia pri hre.