Máme tu december, čo je znakom toho, že Vianoce už doslova klopú na dvere. Pre začiatok decembra sú typické aj adventné kalendáre a jeden taký sme si pre vás pripravili aj našom DoubleStar kasíne. Konkrétne sa môžete tešiť na Hviezdny Adventný kalendár, v ktorom je ukrytých množstvo zaujímavých prekvapení, na ktoré sa môžete tešiť každý deň až do Vianoc.

Aké prekvapenia nájdete v Hviezdnom Adventnom kalendári?

Prekvapenie z Hviezdneho Adventného kalendára si môžete vychutnať od 1. decembra až do 24. decembra 2023. V kalendári sú ukryté skutočne rozmanité bonusy ako sú free spiny bez podmienok, voľné otočky po uskutočnení určitého obratu, voľné zatočenia po dosiahnutí stanovenej výhry, či free spiny po jednom alebo určitom počte vlastných pretočení. Okrem množstva free spinov sú vo Hviezdnom Adventnom kalendári zakomponované aj cashbacky, obratové bonusy, bonusy k prvému vkladu dňa a taktiež sa budete môcť zapojiť do kasínových turnajov s poriadne štedrými dotáciami.

CHCEM BONUS

Ako sa do Hviezdneho Adventného kalendára zapojiť?

Otvárať každodenné prekvapenia z nášho Hviezdneho Adventného kalendára je veľmi jednoduché. Stačí, ak do kalendára, ktorý nájdete TU, nahliadnete každý deň. Potom už len stačí kliknúť na dvojhviezdu k aktuálnemu dňu, ktorá vám hneď odhalí, o aký bonus ste v hre a aké sú podmienky pre jeho získanie.

Promo akciu Hviezdny Adventný kalendár odštartujeme štýlovo. 1. decembra 2023 čaká na každého hráča prekvapenie v podobe bonusu 10 free spinov do hry Fruit Awards , a to úplne bez podmienok. Stačí sa len prihlásiť do svojho hráčskeho účtu a zapnúť si online automat Fruit Awards a následne si už môžete užiť 10 voľných otočiek (0,10 €/spin), ktoré majú platnosť iba počas piatka 1. decembra od 00:01 hod. do 23:59 hod.

Nezabúdajte, už zajtra máme v DoubleStar v našom Hviezdnom Adventnom kalendári pripravený ďalší darček. Neváhajte si ho preto vyzdvihnúť aj zajtra a rovnako každý deň až do Vianoc. Želáme vám príjemnú zábavu a pohodový adventný čas.