Aj keď Vianoce ako aj Hviezdny Adventný kalendár skončili, s prekvapeniami v našom DoubleStar kasíne nekončíme. Opak je totiž pravdou, pretože sme si pre vás pripravili ďalšiu akciu s názvom After party, vďaka ktorej sa môžete tešiť na ďalšie bonusy.

Vyzdvihnite si ďalších 35 bonusov

Povianočná promo akcia After party prebieha od pondelka 25. decembra 2023 až do nedele 28. januára 2024. Áno, čítate správne! Hviezdny Adventný kalendár ukrýval 24 štedrých bonusov, no akcia After party bude ešte štedrejšia. Dohromady je v nej ukrytých ďalších 35 skvelých bonusov. Tieto bonusy si budete môcť prísť vyzdvihnúť každý deň na tejto stránke. Následne stačí len kliknúť na dvojhviezdu aktuálne dňa, ktorá vám hneď odhalí, aký bonus v ten deň získavate.

Aké bonusy nájdete v akcii After party?

V akcii After party sa môžete tešiť na rozmanité bonusy. Samozrejmosťou je množstvo free spinov. Počas trvania tejto akcie je pre každého hráča pripravených až 400 voľných zatočení. Tieto free spiny budete môcť získať na základe uskutočnenia určitého obratu, po dosiahnutí požadovanej výhry či po uskutočnení jedného či viacerých vlastných zatočení. Okrem free spinov budú k dispozícií aj atraktívne cashbacky, obratové hotovostné bonusy, bonusy k prvému vkladu dňa či navýšenia výhier po zaznamenaní výhernej bilancie. Ak sa pýtate ako je to s turnajmi, aj tie sú v After party ukryté a môžete sa tešiť na zaujímavé zápolenia so štedrými dotáciami.

Hotovostný bonus 5 €

Prvým prekvapením v akcii After party je v priebehu sviatočného dňa 25. decembra obratový hotovostný bonus 5 €. Tento bonus vám pripíšeme na konto, akonáhle počas tohto sviatočného dňa uskutočníte v hracích automatoch stávky v hodnote aspoň 50 €. Obratový hotovostný bonus 5 € budete nasledovne potom môcť využiť v akýchkoľvek hrách z našej ponuky. Prajeme vám príjemnú povianočnú zábavu a veľa šťastia. A nezabudnite – prekvapenia v akcii After party sú pre vás pripravené každý deň až do 28. januára!