Je nám potešením, že po týždňovej prestávke vám môžeme predstaviť ďalšiu porciu nových hier. Tentokrát do našej ponuky zavítali tri nové hry – všetky od obľúbeného výrobcu E-gaming. Preto si môžete u nás od stredy 29. novembra zahrať automaty Triple Wild Seven, Savanna Sunrise Deluxe a Seasons.

Čo ponúka 3-valec Triple Wild Seven?

Ako prvý si bližšie predstavíme online slot Triple Wild Seven. Ide o jednoduchý ovocný automat s 3 valcami, 3 riadkami a 5 fixnými výhernými líniami. Bežnými symbolmi sú čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná a melóny. Hoci ide o ovocnú hru, hlavnú úlohu v nej hrajú tri sedmičky, ktoré sú Wild symbolom. Ako už býva zvykom, aj v tomto prípade nahrádza všetky bežné symboly a navyše ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie, dokáže sa roztiahnuť na celý valec a okrem toho vystupuje aj ako multiplikátor s násobiteľom x2. V hre Triple Wild Seven sa nachádza aj druhý špeciál, ktorým sú zvončeky. Ide o Scatter Mystery symbol, ktorý ak si vytočíte na troch valcoch, získate okamžitú náhodnú výhru.

Triple Wild Seven

Triple Wild Seven

Zažite africké dobrodružstvo v druhej novinke

Druhým novým E-gaming automatom v našej ponuke je valcová hra Savanna Sunrise Deluxe. Vďaka tomuto 5-valcovému slotu so 4 riadkami zažijete pravé dobrodružstvo v africkej savane. Tvorcovia zakomponovali do tejto hry 20 fixných výherných línií. Na valcoch sa budete stretávať so sedmičkou klasických symbolov a dvomi špeciálmi. Bežnými symbolmi sú kartové znaky (majú nižšie hodnoty), ktoré dopĺňajú symboly zvierat, a to konkrétne symbol nosorožca, slona a leva, ktorý je symbolom s najvyššou hodnotou. Prvým špeciálom je už tradičné Wild symbol znázorňujúci modrý diamant. Tento divoký symbol nahrádza akýkoľvek bežný symbol na výhernej línii okrem Scatter symbolu. Práve spomínaný Scatter symbol predstavujú kmeňové masky, ktoré ak sa vám zobrazia na troch valcoch, získate bonusovú hru s 10 free spinmi.

Savanna Sunrise Deluxe

Savanna Sunrise Deluxe

Užite si atmosféru štyroch ročných období

Poslednou treťou E-gaming novinkou je zaujímavý priam rozprávkový automat s názvom Seasons. Hracia plocha tohto slotu pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov, pričom vyhrať je tu možné až na 50 výherných líniách. Na valcoch sa budete stretávať s 10 bežnými symbolmi, pričom štvoricu predstavujú kartové znaky a zvyšnými šiestimi symbolmi sú kreslené zvieratká žijúce v lese. Prvým špeciálnym symbolom hry je Wild symbol, ktorý nahrádza akýkoľvek iný bežný symbol. Druhým špeciálnym symbolom je Scatter symbol s nápisom BONUS a v tomto momente prichádzame k tej najzaujímavejšej časti tejto hry.

Hra po zapnutí začína v ročnom období zima. Akonáhle vytočíte tri BONUS symboly, získate 10 free spinov, počas ktorej sa vyberá jeden zo šiestich symbolov zvierat, ktorý zostáva zafixovaný na svojej pozícií. Následne pokračujete do ročného obdobia jar, kde si opäť môžete vybojovať ďalšiu desiatku voľných zatočení. Pri každom ročnom období sa môžete okrem free spinov tešiť na inú zaujímavú špeciálnu funkciu. Tak čo idete, vyskúšať túto veľmi zaujímavú mašinku?

HRAJ E-GAMING NOVINKY