Ako druhú z Novomatic noviniek si predstavíme hru s názvom Lucky Lady´s Charm Deluxe. Ide o veľmi obľúbený hrací automat, ktorý sa teší popularite vďaka svojej jednoduchosti, pohodovému hraniu a v neposlednom rade aj kvôli tomu, že hlavnou protagonistkou tohto slotu je pôvabná blondínka.

Poďme však už samotným vlastnostiam automatu Lucky Lady´s Charm Deluxe. Tento slot pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať je tu možné na maximálne 10 výherných líniách. Počet línií si v tejto hre môžete nastaviť ako len chcete, pokojne môžete pokúšať šťastie len na jednej výhernej línii. Bežných symbolov nájdete v hre až 11. Okrem tradičných kartových symbolov (9, 10, J, Q, K, A) sa budete na valcoch stretávať s podkovou, mincou, štvorlístkom, elixírom a lienkou.

Špeciálne funkcie hry

Hracie automaty bez bonusových prvkov si už pomaly ani nevieme predstaviť, a preto sme radi, že autori automatu Lucky Lady´s Charm Deluxe do neho zakomponovali aj špeciálne funkcie. Tie majú na starosti špeciálne Wild a Scatter symboly. Wild symbolom je spomínaná blondínka vystupujúca ako žolík nahrádzajúci všetky bežné symboly. To však zo strany tohto Wild symbolu nie je všetko. Pomocou neho môžete vytvoriť aj samotnú výhernú kombináciu a navyše tento divoký symbol vystupuje aj ako násobiteľ výhry x2, ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie.

Druhým špeciálom je Scatter symbol, ktorý ak si vytočíte aspoň na troch valcoch, získate 15 free spinov. V priebehu bonusovej hry s pretočeniami zadarmo sú všetky získané výhry násobené x3 a okrem toho, si v tejto bonusovke môžete vybojovať aj ďalšie free spiny. Tak čo, obľúbite si túto mašinku aj vy?

Ako získať bonus 5 € ?

Ako sme už v predchádzajúcich riadkoch prezradili, prestavovanie hier od Novomatic dodávateľa sa nezaobíde bez špeciálnych bonusov. V utorok 7. novembra môžete získať obratový bonus až 5 €. Tento bonus vám pripíšeme na konto, keď v priebehu dnešného dňa uskutočníte v novinke Lucky Lady´s Charm Deluxe stávky v hodnote aspoň 50 €. Príjemnú zábavu a veľa šťastia!

HRAJ LUCKY LADY´S CHARM DELUXE