Je nám cťou, že môžeme v našom kasíne DoubleStar privítať hry od renomovaného providera Novomatic. V ponuke už aktuálne nájdete až  7 zaujímavých online hracích automatov. Uvítanie týchto skvelých slotov, prirodzene, neprebehne len tak bez povšimnutia. Najbližších 7 dní sa budete môcť tešiť na 7 atraktívnych bonusov naviazaných vždy na jednu z Novomatic noviniek. Prvý bonus si môžete vybojovať už dnes 6. novembra v prvom Novomatic slote Sizzling Hot Deluxe.

Charakteristika ovocnej klasicky Sizzling Hot Deluxe

Ako prvú z Novomatic noviniek si predstavíme hru s názvom Sizzling Hot Deluxe. Ide o obľúbený hrací automat, ktorý sa teší popularite vďaka svojej jednoduchosti, pohodovému hraniu a v neposlednom rade aj kvôli tomu, že jeho témou je ovocie.

Poďme však už k samotným vlastnostiam automatu Sizzling Hot Deluxe. Tento slot pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať je tu možné na 5 výherných líniách. Bežných symbolov nájdete v hre 7. Väčšinu z nich znázorňuje ovocie a tak sa na valcoch budete stretávať s čerešňou, pomarančom, hroznom, citrónom, slivkou a melónom. Jediným neovocným bežným symbolom je červená sedmička, vďaka ktorej si môžete pripísať najvyššie výhry. Za päť vytočených symbolov sedmičky na výhernej línii obdržíte výhru v hodnote 5 000-násobku vašej stávky. Jediným špeciálom hry Sizzling Hot Deluxe je symbol hviezdy. Ak od neho očakávate free spiny, budeme vás musieť sklamať. Za vytočenie aspoň troch týchto symbolov získate okamžitú výhru uvedenú v tabuľke výhier.

Hrajte o 20 % cashback

Ako sme už v predchádzajúcich riadkoch prezradili, prestavovanie hier od Novomatic dodávateľa sa nezaobíde bez špeciálnych bonusov. Dnes 6. novembra môžete získať obratový 20 % cashback až do 100 € vo všetkých Novomatic hrách. Prajeme vám príjemnú zábavu a veľa šťastia v novinkách od Novomaticu.

HRAJ SIZZLING HOT DELUXE