Po minulotýždňovej nádielke Novomatic hier máme ďalšiu skvelú správu. Ponuka nášho kasína DoubleStar sa rozrástla aj tento týždeň, tentokrát do nej pribudla trojica noviniek od Synot Games. Samozrejme, v najbližších riadkoch vám túto trojicu nových hier predstavíme, no už takto v úvode vám nové hry Fruity Gold 81, Pixel ReelsTiki Princess môžeme jednoznačne odporučiť.

Fruity Gold 81 – ovocná mašinka s 81 výhernými líniami

Prvou Synot novinkou, na ktorú sme sa bližšie pozreli, je hrací automat Fruity Gold 81. Ide o nadstavbu ovocné automatu Fruity Gold, ktorý tentokrát disponuje až 81 výhernými líniami. Hracia plocha pozostáva zo 4 valcov a 3 riadkov a na ploche sa budete stretávať s deviatimi bežnými symbolmi a tromi špeciálnymi symbolmi. Ako to už u slotov tohto typu býva, prevahu v ňom majú ovocné symboly, ktoré v tomto prípade ešte dopĺňajú zvončeky, mešec s bankovkami a sedmičky. V hre sa nachádzajú aj dva Wild symboly. Prvým je klasický žolík nahradzujúci všetky bežné symboly. Druhým je Double Wild, ktorý taktiež nahrádza všetky obyčajné symboly, no po vytvorení výhernej kombinácie pomocou tohto symbolu vám výhru zdvojnásobí. Posledným špeciálnym symbolom tejto hry je Mystery symbol, ktorý znázorňujú kocky. Ak si tento symbol vytočíte aspoň na troch valcoch, obdržíte okamžitú náhodnú výhru.

Fruity Gold 81

Fruity Gold 81

Pixel Reels – hra s retro vizuálom

Ako druhú novú Synot hru v našej ponuke si predstavíme mašinku Pixel Reels. Tentokrát ide o retro slot, ktorý sa inšpiroval videohrami z minulosti. Má 5 valcov, 4 riadky a vyhrať sa tu dá na 30 výherných líniách. V hre sa budete stretávať s deviatimi bežnými symbolmi a dvojicou špeciálnych symbolom. Hoci má hra retro dizajn, špeciálne funkcie pôsobia veľmi moderne.

Prvým špeciálnym symbolom je zelená raketka, ktorá je BONUS symbolom. Ak si ju vytočíte na valcoch jedenkrát alebo dvakrát, spustí sa minihra, počas ktorej bude raketka ničiť desiatku symbolov, za ktoré sa vám budú pripisovať výhry podľa tabuľky výhier. Ak si vytočíte tento symbol na troch valcoch, obdržíte bonusovú hru s pretočeniami zadarmo. Počas free spinov sa zobrazuje na valcoch aj modrá raketka, ktorá je Wild symbolom. Vytočiť si ju môžete na druhom, treťom a štvrtom valci. Tento Wild symbol nahrádza všetky bežné symboly a navyše dokáže expandovať na celý valec.

Čo ponúka automat Tiki Princess?

Tretím prírastkom medzi Synot hrami je automat Tiki Princess. Opäť ide o hru z úplne iného súdku, ako boli predošle dve spomínané novinky. Počas hrania tohto slotu sa ocitnete na ostrove, kde je umiestnená hracia plocha s 5 valcami, 3 riadkami a 20 výhernými líniami. Očarí vás nádherná grafika ako aj skvelá sprievodná muzička. Čo sa týka bežných symbolov, tých tu nájdete deväť. Päť z nich znázorňuje ovocie, ktoré ešte dopĺňa štvorica symbolov totemov.

V hre sa nachádzajú aj tri špeciálne symboly. Prvým je Wild symbol, ktorým je tancujúca dievčina, ktorá ako žolík nahrádza všetky klasické bežné symboly a dokáže aj expandovať na celý valec. Druhým špeciálom je symbol sopky, ktorá je Scatterom. Ak si tento symbol vytočíte na troch valcoch, získate bonusovú hru s pretočeniami zadarmo, počas ktorej sa druhý, tretí a štvrtý valec spoja do megasymbolu. Posledným špeciálnym symbolom je mušľa, ktorá vám môže priniesť funkciu Hold and Win. Túto funkciu si aktivujete, keď si na valcoch vytočíte aspoň šesť symbolov mušle. Následne tieto mušle ostanú zafixované na svojich pozíciách a vy získate tri respiny. Akonáhle sa vám podarí vytočiť ďalšiu mušľu, aj tá sa zafixuje a počet respinov sa vráti na tri. Cieľom tejto hry je pokryť celú plochu týmto symbolom, čo by vám prinieslo až 1 000-násobok vašej stávky.

Tiki Princess

Tiki Princess

Zabavte sa na novinkách so 60 free spinmi

Uvítanie nových hier nemôže u nás prebehnúť bez bonusu. Tentokrát si môžete vybojovať až 60 free spinov, a to konkrétne počas stredy 15. novembra 2023. Tieto free spiny sú naviazané na dosiahnutie týchto troch úrovní obratových levelov:

LEVEL 1 – Pretočte 30 € v automatoch a získajte 20 free spinov v novinke Fruity Gold 81

LEVEL 2 – Pretočte 50 € v automatoch a získajte ďalších 20 free spinov v novinke Pixel Reels

LEVEL 3 – Pretočte 100 € v automatoch a získajte ďalších 20 free spinov v novinke Tiki Princess

Free spiny vám budú pripísané na konto, akonáhle splníte uvedené obratové levely. Koeficient voľných spinov je 0,10 €/spin, pričom ich platnosť je 48 hodín od pripísania na hráčsky účet.

HRAJ SYNOT NOVINKY