Radi roztáčate valce automatov s témou starovekého Egypta? Ak áno, máme pre vás dobrú správu. Po Synot hrách Book of Secrets zavítala do našej ponuky Novomatic legendárna hra Book of Ra Deluxe. Na čo sa v tomto novom slote môžete tešiť?

Charakteristika slotu Book of Ra Deluxe

Online hrací automat Book of Ra Deluxe je legendou medzi automatovými hrami. Ide o jeden z najpopulárnejších slotov od providera Novomatic. Hracia plocha hry je zasadená do egyptského prostredia a pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať sa tu dá vytvorením výhernej kombinácie na niektorej z 10 fixných výherných línií. Bežnými symbolmi v tomto automate sú kartové znaky (majú nižšie hodnoty) a symboly s egyptskou tematikou, vďaka ktorým je možné získať vyššie výhry.

Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe

V hre sa nachádza jeden špeciálny symbol a tým je kniha Ra. Táto kniha plní funkciu Wild symbolu ako aj Scatter symbol. Ako divoký symbol nahrádza všetky ostatné symboly. Keď sa vám ju podarí vytočiť na valcoch aspoň trikrát, obdržíte bonusovú hru s 10 pretočeniami zadarmo. Ešte pred samotnými free spinmi bude náhodne vybraný jeden symbol, ktorý počas bonusovej hry bude môcť expandovať na celý valec. Skvelou správou je, že v priebehu voľných zatočení si môžete vybojovať ďalšie free spiny.

Získajte až 40 free spinov

Uvítanie nových hier sa v našom kasíne DoubleStar nezaobíde bez ďalšieho bonusu. V stredu 8. novembra ste v hre o 40 voľných zatočení. Tieto voľné zatočenia vám pripíšeme na konto, akonáhle počas dnešného dňa pretočíte na novinke Book of Ra Deluxe aspoň 40 €. Ak túto podmienku splníte, obdržíte 40 free spinov do podobného automatu od Synot Games s názvom Book of Secrets. Neváhajte preto a využite len dnes možnosť získať parádny počet free spinov.

HRAJ BOOK OF RA DELUXE