Keď sa povie október, čo vás napadne? Okrem toho, že ide o typický jesenný mesiac, október je známy aj vďaka Oktoberfestu, ktorý sa každoročne koná v Mníchove. Aj keď sa už tento festival v Nemecku skončil, na Slovensku tomu bude presný opak. V našom kasíne DoubleStar sme si po vzore tohto podujatia pre vás pripravili ďalšiu špeciálnu kasínovú akciu s názvom Oktoberfest bonusov. A máte sa veru na čo tešiť!

Vyzdvihnite si bonusy každý deň

Akcia Oktoberfest bonusov prebieha od pondelka 9. októbra do nedele 22. októbra 2023. Počas tých 14 dní sme si pre vás pripravili rôzne prekvapenia na každý deň. V priebehu tohto obdobia si budete môcť u nás v DoubleStar vyzdvihnúť free spiny úplne bez podmienok, voľné otočky po pretočení určitej čiastky, voľné zatočenia po dosiahnutí stanovenej výhry či freespiny po uskutočnení určitého počtu vlastných zatočení. To však nie je všetko. Okrem free spinov budú k dispozícii aj cashback, obratový hotovostný bonus, bonus k prvému vkladu počas dňa a rovnako sa môžete tešiť aj na kasínové turnaje so štedrými dotáciami.

Ako si vybojovať odmeny v Oktoberfeste bonusov?

Tak čo, idete si vyzdvihnúť všetky prekvapenia ukryté v Oktoberfeste bonusov? Ak áno stačí, keď navštívite stránku tejto akcie, ktorú nájdete TU. Potom už len stačí kliknúť na pivový krígeľ aktuálneho dňa, ktorý vám odhalí prekvapenie pre daný deň. Nezabudnite preto navštíviť stránku Oktoberfest bonusov každý deň od 9. októbra do 22. októbra, aby vám neušiel žiadny z atraktívnych bonusov.

Prajeme vám príjemnú zábavu s parádnymi prekvapeniami počas Oktoberfestu v našom DoubleStar kasíne.