Určite ste si už zvykli, že našu ponuku hier pravidelne rozširujeme o nové kúsky. V tejto tradícii, samozrejme, pokračujeme, čoho dôkazom je aj štvorica nových hracích automatov od obľúbeného providera E-gaming. Po novom si tak u nás môžete zahrať sloty Farmer Jack, Fruit Blaster, Frutty Lab, Jiggly Jack. Tieto hry vám, prirodzene, ako máme vo zvyku v najbližších riadkoch predstavíme a taktiež sa môžete pri príležitosti ich uvítania tešiť na zaujímavé akcie.

Vyskúšajte si farmársky slot Farmer Jack

Prvou E-gaming novinkou v našej ponuke hier je slot s názvom Farmer Jack. Ide o automat z farmárskeho prostredia s 5 valcami, 4 riadkami a 40 výhernými líniami. Graficky pôsobí automat veľmi príjemným dojmom, čo umocňujú aj kreslené symboly. Na valcoch si budete môcť vytočiť 10 bežných symbolov. Šesť z nich predstavujú kartové znaky (9, 10, J, Q, K, A), ktoré majú nižšie hodnoty a zvyšnými štyrmi bežnými symbolmi sú zvieratá z farmy, vďaka ktorým je možné zaznamenať krajšie výhry. Autori automatu nezabudli do hry zakomponovať aj dvojicu špeciálnych symbolov. Prvým je Wild symbol, ktorý nesie označenie s názvom slotu. Tento divoký symbol nahrádza akýkoľvek iný bežný symbol. Druhým špeciálom je Scatter symbol, ktorý znázorňuje fúrik s nápisom „BONUS.“ Vytočiť ho je možné len na druhom, treťom a štvrtom valci. Keď sa vám zjaví počas jednej otočky na všetkých týchto troch valcoch, obdržíte 5 voľných zatočení.

Čo ponúka hra Fruit Blaster?

Spojenie témy ovocia a vesmíru? Prečo nie? Toto si zrejme povedali vývojári z E-gamingu, keď sa rozhodli vytvoriť automat Fruit Blaster, ktorý vítame u nás ako druhú novinku. Po zapnutí tohto slotu sa teda ocitnete vo vesmíre, kde si budete na 5 valcoch a 3 riadkoch vytáčať symboly typické pre ovocné mašinky. Výhru tu zaznamenáte, akonáhle vytvoríte výhernú kombináciu na niektorej z 20 výherných línií. V hre je aj obľúbený lavínový efekt čo znamená, že po každom vytvorení výhernej kombinácie jej symboly z plochy zmiznú a sú nahradené novými z vyšších miest. Potešujúce je, že ani v hre Fruit Blaster nechýbajú špeciálne symboly. Opäť tu natrafíte na Wild symbol, ktorý ako žolík nahrádza všetky bežné symboly. Scatter symbol je druhým špeciálnym symbolom. Spoznáte ho ako hviezdu a ak sa vám ju podarí vytočiť naraz na treťom, štvrtom a piatom valci, získate Mystery bonusovú hru, ktorá vás odmení náhodnou okamžitou výhrou.

Zahrajte si ovocný automat Frutty Lab

Tretím novým E-gaming automatom je hra s názvom Frutty Lab. Už samotný názov prezrádza, že témou aj tohto slotu bude ovocie. Hracia plocha má 4 valce, 4 riadky a vyhrať je tu možné až vďaka 256 výherným líniám. Na valcoch sa budete stretávať s osmičkou bežných symbolov, medzi ktorými má, prirodzene, nadvládu ovocie, ktoré ešte dopĺňajú BAR symboly a sedmičky. Ani v slote Frutty Lab nechýbajú špeciály. Aby sme boli presnejší, v tejto hre sa nachádza iba jeden špeciálny symbol, ktorým je Wild symbol. Tento divoký symbol nahrádza akýkoľvek symbol na výhernej línii, pričom každý z aktívnych Wild symbolov výhru zdvojnásobuje. Máte radi jednoduché valcové hry? Ak áno, automat Frutty Lab sa vám zaručene bude páčiť.

Jiggly Jack – hra s tromi špeciálnymi symbolmi

Poslednou štvrtou novinkou od E-gamingu je ďalší ovocný slot s názvom Jiggly Jack. Táto hra má 5 valcov, 4 riadky a výhru tu zaznamenáte, ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu na niektorej zo 40 fixných výherných línií. Všetko najdôležitejšie pre hranie tejto hry nájdete, ako pri väčšine automatov tohto providera, v dolnom paneli pod valcami. Bežných symbolov nájdete v automate Jiggly Jack až deväť. Klasické čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná a melóny dopĺňajú zvončeky a žlté a červené sedmičky. Na valcoch sa zjavuje aj trojica špeciálnych symbolov. Prvým je Wild symbol, ktorý ako žolík nahrádza všetky bežné symboly. Ďalším špeciálnym symbolom je Scatter, ktorého vytočenie na aspoň troch valcoch vás odmení bonusovou hrou s pretočeniami zadarmo. Posledným špeciálnym symbolom je Mystery symbol, ktorý ak si vytočíte aspoň trikrát na valcoch, obdržíte okamžitú náhodnú výhru. Idete si vyskúšať zahrať aj túto novinku od E-gamingu?

Využite akcie k E-gaming hrám

Nové hry privítavame v našom kasíne DoubleStar vždy tak, ako sa patrí. Aj v prípade týchto štyroch E-gaming noviniek tomu nebude inak. V stredu 13. septembra budete môcť hrať v týchto hrách o 20 % cashback až do 100 € a na druhý deň vo štvrtok 14. septembra sa budete môcť zapojiť do E-gaming turnaja s celkovou dotáciou až 1 000 €. Prajeme vám príjemnú zábavu!

HRAJ E-GAMING NOVINKY