Halloween bez nejakého spestrenia v našom kasíne DoubleStar? To by nebolo ono! Práve preto sme si pre vás pripravili hneď dve špeciálne akcie k tomuto strašidelnému sviatku. Na čo sa teda môžete konkrétne tešiť? To vám radi prezradíme v tomto článku.

10 Halloweenskych spinov

Priamo počas Halloweena, teda v pondelok 31. 10. 2022 máme pre každého nášho hráča pripravených 10 Halloweenskych spinov. Tieto pretočenia zadarmo si môžete vybojovať, akonáhle v niektorej z vybraných hier uskutočníte aspoň jedno svoje vlastné zatočenie.

Toto zatočenie je potrebné uskutočniť v niektorej z týchto hier: Blood, Blood Revival, Exorcits, Nightmare Squad, After Dark, Bad Wold, Čert a Káča a Čert a Káča Cesta z pekla, Fruit Hell, Lumberjack 2, Fire Witch, Hell Bars, Hell Fruits, Hell Mania, Jack and the Mystery Monsters alebo Rich Pirates.

Ak splníte túto jednoduchú podmienku, na vaše konto automaticky pribudne 10 free spinov, ktoré budete môcť využiť v strašidelnom automate Vampire Bride. Tieto pretočenia zadarmo je potrebné využiť do 48 hodín od ich pridelenia, pretože inak prepadnú.

Halloweensky turnaj o 1 000 € + 1 000 free spinov

Ďalšou akciou počas Halloweena je turnaj o 1 000 € a 1 000 free spinov k tomu. Do tohto turnaja sa môžete zapojiť od pondelka 31.10.2022 od 00:01 hod. do utorka 1.11.2022 do 23:59 hod. Tento Halloweensky turnaj prebieha na všetkých hrách a nie je potrebné sa do neho nijako špeciálne prihlasovať. Stačí len hrať akýkoľvek hrací automat a zbierať čo najviac bodov. Body do rebríčku je možné si pripisovať na základe princípu BETkonkrétne za každé pretočené 1 €, získate 1 bod. Po skončení turnaja si odmeny rozdelí 30 hráčov s najvyšším počtom bodov, a to špeciálnym spôsobom. Čo to znamená? Odmeny v tabuľke sú zaujímavo poprehadzované, pričom na niektorých nižších pozíciách sú atraktívnejšie odmeny, ako na tých vyšších. Takže odporúčame sledovať rebríček turnaja čo najčastejšie, pretože v tomto turnaji to bude aj o taktike. Každý hráč, ktorému sa podarí umiestniť na odmeňovaných pozíciách, získa aj pretočenia zadarmo. Tieto free spiny je následne možné využiť v hracom automate Hell Mania. Želáme veľa šťastia a príjemnú zábavu.

HRAJ TURNAJ