Máme pre vás skvelú správu. Od dnes, stredy 20. apríla, nájdete v našej ponuke hier ďalšie nové prírastky. V automatovej sekcii pribudli hneď štyri nové kúsky od výrobcu hier Apollo Games. A že ide o skvostné hry nám veríme, dáte za pravdu už v tomto článku, kde si ich tak trocha predstavíme a potom si ich už budete môcť zahrať, a to pokojne na skúšku aj zadarmo.

Burning Dice

Prvým hracím automatom, na ktorý sa bližšie pozrieme, je slot s názvom Burning Dice. Ide o hru s ovocnou témou, pričom tvorcovia sa s grafikou slušne vyhrali. Obľúbený hrací automat Burning Dice pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov a výhru tu zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu na jednej z 81 výherný línií. Na hracej ploche si budete môcť vytočiť deväť rôznych symbolov, ktoré sú rozdelené na bežné symboly a špeciálne symboly. Medzi bežnými symbolmi majú už tradične prevahu rôzne typy ovocia, ktoré sú doplnené sedmičkou. Špeciálne funkcie tejto hry majú na starosti Wild a Scatter symboly. Divoký Wild symbol stvárňuje ľadový muž, ktorý vystupuje ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly s výnimkou Scatter symbolu. Tento druhý špeciál znázorňuje horiaca kocka. Ak si ju vytočíte aspoň na troch valcoch, budete odmenení free spinmi. To, aký počet ich získate závisí od toho, na koľkých valcoch si kocku vytočíte. Ak to bude na spomínaných troch valcoch, budete hádzať kockou raz a aké číslo padne, toľko pretočení zadarmo obdržíte. Ak sa vám kocka zjaví na všetkých štyroch valcoch, k dispozícii budete mať až dva hody. Logicky sa preto môžete tešiť na free spiny v rozmedzí od 1 do 12. Vyskúšajte si tento jednoduchý, rýchly a obľúbený automat.

Crystal Miners

Ďalšou z Apollo noviniek je hra Crystal Miners. Už samotný názov napovedá, že sa to všetko bude točiť okolo trblietajúcich sa kryštálov a skutočne je to tak. Automat Crystal Miners je majstrovské dielo vývojárov z Apollo Games, a to po každej stránke. Od grafiky až cez špeciálne funkcie musíme pred týmto výtvorom dať pomyselný klobúk dole. Ale poďme si to všetko už rozmeniť na drobné. Hracia plocha tejto hry disponuje 5 valcami, 4 riadkami a 40 pevnými výhernými líniami. Valce sú posiate parádnymi nablýskanými drahokamami, ktoré samozrejme dopĺňajú aj špeciálne symboly. Prvým je už tradične Wild symbol, ktorý sa môže zobraziť na všetkých valcoch a nahrádza akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho sa zobrazuje aj vo väčších rozmeroch, takže častokrát sa vám stane, že expanduje na dva riadky, tri riadky či na celý valec. Druhým špeciálom je Scatter symboly s nápisom BONUS. Keď vám tento symbol pristane aspoň na troch valcoch, zahráte si bonusovú hru s pretočeniami zadarmo. Samozrejme, aj tu platí, čím viac Scatterov na valcoch, tým viac free spinov sa vám ujde. V priebehu hry s free spinmi počas každého zatočenia sa na plochu umiestni náhodný počet bonusových Wild symbolov na náhodne pozície na valcoch. Po zastavení sa znova náhodný počet týchto BONUS Wild symbolov z plochy vytratí a odkryje na ich miestach iné bežné symboly. Zo špeciálnych funkcií to však nie je všetko. Nachádza sa tu aj funkcia „Swap,“ vďaka ktorej z času na čas dôjde po nevýhernej kombinácii k prehodeniu dvoch susediacich symbolov tak, aby vznikla výherná kombinácia. Ďalšou špecialitou je funkcia „Mining.“ Kedykoľvek počas hry sa môže na stredných valcoch spustiť prúd lávy, z ktorej sa budú snažiť baníci vytiahnuť symboly tak, aby vám prihrali čo najlepšie odmeny. Poslednou vecou, ktorú nesmieme opomenúť je možnosť získania re-spinov. Tie sa vám aktivujú, ak sa vám podarí vytočiť 4 totožné symboly (kryštál, smaragd alebo akvamarín) nad sebou. Následne sa vytvorí jeden kolosálny symbol na celý valec a spustí sa re-spin na všetkých ostatných valcoch, kde sa takýto kolosálny symbol nenachádza a máte tak k dispozícii možnosť vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. My sme si automat Crystal Miners užili a čo poviete na neho vy?

Turbo Slots 81

Tretím novým prírastkom je hrací automat Turbo Slots 81. Ak vám tento názov niečo hovorí, áno rovnaký názov bez číslovky 81 má jeho predchádzajúca verzia, ktorú si u nás môžete zahrať už dlhšie. Novinku Turbo Slots 81 by sme mohli charakterizovať ako kombináciu predošlých dvoch nových hier Crystal Miners a Burning Dice. Nájdete tu totiž viacero ovocných symbolov, no nechýbajú tu ani lesklé diamanty a samozrejme tu naďabíte aj na symboly BAR a sedmičky. Hracia plocha automatu Turbo Slots 81 má 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií. Sme veľmi radi, že ani v tejto hre nechýbajú špeciálne symboly. Konkrétne tu nájdete dva typy Wild symbolov. Prvý spoznáte ako robota. Ako už zrejme tušíte aj v tomto prípade vystupuje ako žolík a nahradzuje všetky symboly. To však nie je všetko, čo tento robot dokáže. Kedykoľvek sa môže náhodne roztiahnuť na celý valec, rovnako sa môže náhodne objaviť a nahradiť iný symbol alebo dokonca pomocou rotácie zamiešať symboly na ploche. Druhý Wild sa volá Multiplier. Aj on nahrádza všetky symboly s výnimkou symbolu robota a okrem toho ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie vynásobí výhru x2. Automat Turbo Slots 81 musíme veľmi pochváliť, oproti predchádzajúcej verzii ide o veľmi pekný posun vpred.

Slot Birds 81

Aj posledná novinka, ktorá do našej ponuky pribudla vám bude zrejme známa. Reč je o online automate Slot Birds 81. Ide o pokračovanie obľúbenej hry s vtipnými vtáčikmi a ak ste sa doteraz radi bavili na predchádzajúcej verzii Slot Birds, tak tento automat vám taktiež sadne ako uliaty. Grafika je nádherná, animácie so symbolmi vtákov v Apolle dotiahli do dokonalosti. Automat Slot Birds 81 má 4 valce, 3 riadky a výherný spin zaznamenáte, ak vytočíte výhernú kombináciu na niektorej z 81 výherných línií. Čo sa týka symbolov, tie má kompletne pod palcom vtáčia ríša. Poďme však už k špeciálom tohto slotu, pretože je ich tu viac ako dosť. Prvým je lavínový efekt, ktorý sa vám aktivuje po vytvorení výhernej kombinácie. Symboly, ktoré ju vytvorili z valcov zmiznú a sú nahradené novými, ktoré na ich miesta spadnú z vyšších priečok. V hre sa nachádzajú aj tri špeciálne symboly. Prvým je červený vtáčik, ktorý je Wild symbolom a nahrádza všetky zvyšné symboly s výnimkou dvojice ďalších špeciálnych symbolov. Okrem toho je tento divoký symbol aj multiplikátor a keď sa stane súčasťou výhernej kombinácie, výhru vám zdvojnásobí. Druhým špeciálnym symbolom je Mystery symbol. Reprezentuje ho fialová sova a ak sa zjaví na troch alebo štyroch valcoch, odmení vás nejakou náhodnou výhrou, ktorá je určená z rozsahu uvedeného v tabuľke výhier. Posledným špeciálom je symbol BONUS, ktorý je Scatter symbolom. Keď vám tento symbol zastane na troch valcoch, obdržíte 10 pretočení zadarmo a ak na štyroch valcoch, tešiť sa môžete na hru s 20 free spinmi. Okrem týchto špeciálnych symbolov tu natrafíte aj na ďalšie zaujímavé funkcie. Prvú majú na starosti supy. Kedykoľvek počas hry keď sa vám nepodarí vytvoriť nejakú výhernú kombináciu a na valcoch sa nachádzajú symboly supov, môžu odletieť a ich miesta sú nahradené novými symbolmi. Podobným spôsobom vám môžu pomôcť aj lietajúce Wild symboly. Konkrétne, ak sa vám nepošťastí vytvoriť výhernú kombináciu a na ploche sa nachádza minimálne jeden divoký symbol, môže náhodne preletieť na iné miesto a pomôcť vytvoriť výhernú kombináciu. Musíme uznať, že aj hrací automat Slot Birds 81 sa tvorcom z Apollo Games skutočne vydaril.

HRAJ NOVÉ HRY